5 compl. / lot 315 mhz 433 Mhz 100 m bežični modul kit (ASK odašiljač STX882+ ASK prijemnik SRX882) + zatvarači antene

5 compl. / lot 315 mhz 433 Mhz 100 m bežični modul kit (ASK odašiljač STX882+ ASK prijemnik SRX882) + zatvarači antene

HRK 52.00
-20 %
HRK 64.80

Iz robe


Mi smo izvorni proizvođač s više od 10 godina iskustva u istraživanje, razvoj, proizvodnju i prodaju proizvoda IOT(internet of things), kao što su rf modula, modula za voki toki, a integrirani digitalni osjetljiv na dodir modula.U međuvremenu, projekti OEM i ODM su dobrodošli.
5 compl. / lot 315 mhz 433 Mhz bežični modul kit (ASK odašiljač STX882+ ASK prijemnik SRX882) + zatvarači antene
STX882
STX882-to je jeftin, mali po veličini, сверхвысокомощный, nisko harmonijski modul predajnika ASK. Ima visoku stabilnost i visoku cijenu, snage 3,6 v do 50 Mw, trenutno se nalazi na tržištu pod istim naponom prijenos snage ASK transmitter module. Modul može biti spojen direktno na mikrokontrolerom. Pa to je više prikladan za korisnika, разрабатывающего bežični proizvodi.
SRX882
SRX882-to микромощный snažan modul prijemnika super-heterodyne. On može podržati naš modul predajnika STX882 / STX888. Ima visoku stabilnost, противоинтерференционной i visoke troškove, ali također ima snažan pokretač certifikat ROHS, FCC, CE, modul može biti spojen direktno na mikrokontrolerom. Pa to je više prikladan za korisnika, разрабатывающего bežični proizvodi.
Bakrena opružni antena
Bakrena opružni antena 315 mhz. To je posebna antena, posebno dizajniran za sustav bežičnog povezivanja (315 mhz).On ima dobar КСВН, male veličine, гениальную strukturu, jednostavnu instalaciju, stabilne ideju, dobru sposobnost anti vibracije i anti starenje
Detalji Proizvoda :
Karakteristike :
* Frekvencijski raspon : 315 mhz
*Način modulacije ASK
*Mala količina nizak самоизлучение
*Visoka snaga dugog dometa
* Stabilnost frekvencije
*Različite međunarodne standarde testiranja
U paket je uključeno : 5pcs 315 mhz RF odašiljač STX882 5pcs 315 mhz RF prijemnik SRX882 10шт bakar zatvarači antene
Ako vam je potrebna frekvencija 433 Mhz, samo ostavite poruku, molim vas!
Dostave : besplatna dostava prioritetno stup kita
Za savjet PITAJTE dev boards, molimo, kliknite na sliku ispod :
Dostava
1. detalji će biti uronjeni ne познее 3~5 dana nakon što mi rceive potpuna kompenzacija.
2.Ne jamčimo rok isporuke na svim međunarodnim prometu, zbog razlike u vremenu razminiranja u pojedinim zemljama, što može utjecati na to kako brzo vaš proizvod će biti testiran.
3.Ako ne dobijete robu u roku od 60 radnih dana (10 tjedana), molimo vas, kontaktirajte nas, da ispita stvar.
4.Molimo, imajte na umu da kupci odgovorni su za sve dodatne carinske pristojbe, brokerske naknade, takse i porezi na uvoz u svoju zemlju. Ti dodatni troškovi, mogu biti sklopljeni u vrijeme isporuke. Mi ne ćemo se vratiti troškovi isporuke za otkazivanje isporuke.
Pravila povrata
1.Mi cijenimo vaše narudžbe i činimo sve što možemo da vam služe.
2.Nudimo instant pravo povrata u roku od 7 dana(u roku od 7 dana nakon prijema robe).
3. vratio se roba mora biti u svom izvornom stanju.
4.možemo vratiti vaš novac bez troškova dostave.
Naši
1.vaše zadovoljstvo i pozitivne kritike su dobrodošli. Molimo vas da ostavite pozitivan komentar i stavite nam ocjenu od 5 zvjezdica, ako ste zadovoljni našim proizvodima i uslugama.
2.Ako imate bilo kakvih problema s našim proizvodima ili uslugama, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas, prije nego što ostavite negativan komentar. Mi ćemo učiniti sve što je moguće za rješavanje bilo kakvih problema i da ćemo vam pružiti najbolju klijentski servis.
3.za bilo koje pitanje, pls osjeća slobodno se obratite mi se e-mailom ili putem Trade Manager.
Želimo vam sretne kupovine, i dobrodošli, da je mjesto naloga ili nam dati savjete!


Detaljne specifikacije

Broj Modela:
Modul ask STX882
brend:
G-NiceRF
Učestalost:
315 mhz
Radni napon:
1.2~13V
Struja mirovanja:
Veličina:
12.5*12*5.5
udaljenost:
100m

Dodaci proizvoda

Kompatibilnost s brocades E1MG-EZX-100 1000BASE-EZX SFP 1550nm DDM modul primopredajnik SFP
  • Svježe

Kompatibilnost s brocades E1MG-EZX-100 1000BASE-EZX SFP 1550nm DDM modul primopredajnik SFP

HRK 318.00

Molimo vas, neka nam marke vaših uređaja prilikom narudžbe s o da ćemo proizvesti kompatibilne dogovor za vas, Hvala vam.Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju jedna godina jamstva kvalitete.

2 kom. / lot SV614 100 Mw 1.4 km Long range distance RS232 / DB9 sučelje 433 Mhz bežični RF primopredajnik modul
  • Svježe

2 kom. / lot SV614 100 Mw 1.4 km Long range distance RS232 / DB9 sučelje 433 Mhz bežični RF primopredajnik modul

291.00 HRK 244.00

2 kom / lot SV614 100 Mw 1.4 km Long range distance RS232 / DB9 sučelje 433 Mhz bežični RF primopredajnik modul2 komada SV614 433 Mhz RF M odules 2 komada 433 Mhz odojak antene 2 komada naponski adaptoriSV614to высокоинтегрированный RFmodul koji se može izravno povezati s drugim uređajem sa sučeljem RS232 porta / DB9...

Ugrađen digitalni kompas senzor tlaka SPC01
  • Svježe

Ugrađen digitalni kompas senzor tlaka SPC01

81.00 HRK 67.00

Mi smo izvorni proizvođač s više od 10 godina iskustva u istraživanje, razvoj, proizvodnju i prodaju proizvoda IOT(internet of things), kao što su rf modula, modula za voki toki, a integrirani digitalni osjetljiv na dodir modula.U međuvremenu, projekti OEM i ODM su dobrodošli.Ugrađeni digitalni smjer kompasa modul tlaka SPC01Modul kompasa atmosferskog tlaka SPC01to je višenamjenski modul uključuje barometarski tlak,visinu,temperaturu,elektronički kompas u skladu sa zahtjevima tržišta...

Usmjeren Kvačilo IBS BTS 7dB 698-2700MHz 200W RF Coupler ženski N konektor unutarnji
  • Svježe

Usmjeren Kvačilo IBS BTS 7dB 698-2700MHz 200W RF Coupler ženski N konektor unutarnji

HRK 101.94

Usmjeren Kvačilo IBS BTS 7d B 6982700 MHz 200 W RF Coupler ženski N konektor unutarnjiTehničke Karakteristike : Frekvencija : 6982700 MhzКСВН : 1,25 maks.Prosječna snaga : 200 WImpedancija : 50 ohmVeza : 7 db±0,8 dbIzolacija : 27 dbUneseni gubitak : 1.45 dbPriključak : NženskiUpotreba : U Zatvorenom ProstoruRaspon temperatura : od 55°C do +125°C5,6,8,10,20,30 db također dostupni;1...

Kompatibilnost s ekstremnim mreže I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX SFP 1310nm visoka 10km DDM modul primopredajnik SFP
  • Svježe

Kompatibilnost s ekstremnim mreže I-MGBIC-GLX 1000BASE-LX SFP 1310nm visoka 10km DDM modul primopredajnik SFP

HRK 40.80

Molimo vas, neka nam marke vaših uređaja prilikom narudžbe s o da ćemo proizvesti kompatibilne dogovor za vas, Hvala vam.Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju jedna godina jamstva kvalitete.

10X prozirna boja zavojnica zvučnika slušalica za automobil nadzor slušalice kao zamjena ili DIY
  • Svježe

10X prozirna boja zavojnica zvučnika slušalica za automobil nadzor slušalice kao zamjena ili DIY

HRK 53.40

Opis : 10 X prozirna boja zavojnica zvučnika slušalica za automobil nadzor slušalice kao zamjena ili DIYStil : kolut cijeviBoja : ProzirnaMaterijal : cijevi zavojnice ПВКPakiranje : individualni plastičnu vrećicuBruto težina : 12 g / komSadržaj paketa : 10 * spool akustične cijeviDetaljne informacije : Plaćanje : Posredništvo / Kreditnu Karticu / Web MoneyDostava : 1...

Kompatibilnost s modulom primopredajnik Avago AFCT-5710APZ 1000BASE-LX SFP 1310nm visoka 10km IND SFP
  • Svježe

Kompatibilnost s modulom primopredajnik Avago AFCT-5710APZ 1000BASE-LX SFP 1310nm visoka 10km IND SFP

HRK 40.80

Molimo vas, neka nam marke vaših uređaja boravak order.tako da smo изготовим za vas kompatibilne dogovor,hvala.Dobrodošli u See Me Technology Co., LTD popust za veleprodaju? Još brojevi dijelova? Citat za specifikacije? Za više informacija, molimo ne ustručavajte se kontaktirati prodavatelja See Me svi naši proizvodi pružaju jedna godina jamstva kvalitete.

muškarac N аттенюатора koristi 5W RF telekomunikacija do ženskog DC-3G 1-30db feeder amortizacije pretvarač zbog аттенюатора Jack koaksijalni RF
  • Svježe

muškarac N аттенюатора koristi 5W RF telekomunikacija do ženskog DC-3G 1-30db feeder amortizacije pretvarač zbog аттенюатора Jack koaksijalni RF

HRK 113.58

"Bilo koji spor / izravna negativne povratne informacije" prije kontakta znači "kupac je loše" !! I nije dobrodošao takav kupac !! Molimo vas, odlazi!!! (Jer posaoto je suradnja, a ne borba jedni s drugima ) .Ako je vrijeme zaštite istekne ,molimo vas, kontaktirajte nas, kako bi produžili vrijeme ,ako bilo koji problem otkriven ,molimo vas, kontaktirajte nas, kako bi riješio ga prijateljski način .Model YFATT3 G(340) 10sf frekvencija (Ghz) DC3.0 prigušenje(db)1, 2, 3,5,6,10,15,20,30 db Opcija 110дБ.±0,5 db,1530дб±1 db ( molim vas, ne zaboravite da ostavite nam poruku, bilo db vam je potrebnaTolerancija (db) ±0.5, ±0.8, ±1.0, ±1.0, ±2.5, ±3.0 КСВН ≤1.2 : 1 Snaga (W) 5 impedancija (ohm) 50 priključak N (M)N (F) materijal priključka čelik temperatura (tuča.) 55+125 boja crna

2 kom./lot 2 km 500 Mw TTL/RS232 / RS485 port wireless modul transpondera podataka kit (SV651 + antena + usb most peglanje)
  • Svježe

2 kom./lot 2 km 500 Mw TTL/RS232 / RS485 port wireless modul transpondera podataka kit (SV651 + antena + usb most peglanje)

354.00 HRK 294.00

Mi smo izvorni proizvođač s više od 10 godina iskustva u istraživanje, razvoj, proizvodnju i prodaju proizvoda IOT(internet of things), kao što su rf modula, modula za voki toki, a integrirani digitalni osjetljiv na dodir modula.U međuvremenu, projekti OEM i ODM su dobrodošli.2 kom. / lot 2 km 500 Mw TTL / RS232 / RS485 port wireless modul transpondera podataka kit (SV651 + antena+usb most peglanje)SV651 to высокоинтегрированный modul za bežični prijenos podataka, koristi highperformance rf čip Silicon Lab Si4432...