Od karbonskih vlakana GT krilo stražnji spojler pogodan za 96-00 Evolution EVO 4-6 VTX Type5 stil GT krilo 1600 mm s 290мм/390мм aluminijski stalak

Od karbonskih vlakana GT krilo stražnji spojler pogodan za 96-00 Evolution EVO 4-6 VTX Type5 stil GT krilo 1600 mm s 290мм/390мм aluminijski stalak

HRK 3894.00

Iz robe


Detaljan Crtež :
290мм
390 mm
LICE :
Vakuum Инфузионный Ugljik
3k Keper Carbon Tkati u sjajnom završnu po defaultu
Mala Težina
Idealna Slijetanje
Aerodinamičan
Bolje Je Gledati
Vrlo jednostavan za instalaciju, preporučite postavite na shop ulice tijela
Dobrodošli u Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.
Naš ured
Tvornica Konstrukcija
Napredak Proizvođača
Uzorak Kupca, Plastični Kalup & Tvrtke Uvod Proizvoda
Tvrtka Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.je osnovana 2010 godine, specijalizirana je za proizvodnju i izvoz proizvoda. Narudžbe OEM su dobrodošli. Pružamo auto dijelovi za kupce iz cijelog svijeta.
Imamo veze sa brojnim proizvođačima u Kini. "Održavanje kvaliteta proizvoda i pružati najbolje usluge kupcima" naš princip. Mi znamo da je dobar odnos sa klijentima bitan su pokretačka snaga našeg društva.
Pružamo usluge OEM i ODM proizvoda vlakana od stakloplastike i ugljičnog dioksida ..
Tvrtka Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.je osnovana 2010 godine, specijalizirana je za proizvodnju i izvoz proizvoda. Narudžbe OEM su dobrodošli. Pružamo auto dijelovi za kupce iz cijelog svijeta.
Imamo veze sa brojnim proizvođačima u Kini. "Održavanje kvaliteta proizvoda i pružati najbolje usluge kupcima" naš princip. Mi znamo da je dobar odnos sa klijentima bitan su pokretačka snaga našeg društva.
Pružamo usluge OEM i ODM proizvode od staklenih i karbonskih vlakana, kao i naših sustava za kondicioniranje zraka. Bez obzira koliko teško je proizvodnja, uvijek ćemo se truditi svim silama da zadovolji potrebe kupaca.
Hvala na posjeti naše web stranice : www.yachant.com
Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo ne ustručavajte se da nas o tome nas nazovete.
Naš broj telefona : 0086-577-88903881/88903887
Pakiranje :
Cijeli proizvod je pakiran pojedinačno u bijelu pjenu i plastičnu vrećicu.
Narudžbu malih količina će se koristiti čvrstu kartonsku kutiju, ako je potrebno
Plaćanje :
Primamo formfields plaćanje :
Ako kupac ima bilo kakvih pitanja o plaćanju, molimo vas da nas o tome obavijestite.
Cijena ne uključuje nikakve carine ili druge poreze.
Dostava :
Mi koristimo osnovnu tvrtku isporuke na sljedeći način :
Obično mi ćemo brod vašu narudžbu u roku od 2-10 radnih dana, u ovisnosti od razine zaliha, čim je narudžba poslana, navodimo broj za praćenje na stranici detalje vaše narudžbe, ako ima bilo kakvih problema u vezi dostave, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas.
Evo izračunato vrijeme isporuke za različite kurire : -
- Fed Ex : od 7 do 10 radnih dana
- UPS : od 7 do 10 radnih dana
- EMS : 10-14 radnih dana
DHL : 10-14 radnih dana
- Kina-pošte : 15-21 dan
- Zračni mail stup Hong kong : 15-20 radnih dana
Kašnjenje moguće je i ovisi o vašim lokalnim običajima i poštanske usluge. Ponekad carina drži nalog za slučajne provjere, također kontaktirate sa svojim lokalnim servisima, kako bi saznali da li postoji bilo koja međunarodna dolazna pošta.
Uvjeti i povrat robe :
гарантируйте 100% zadovoljstvo našim proizvodima i vrhunsku uslugu klijentima. Sve prodaje su konačne, nema
povrat novca nije zatražio. Proizvod nepovratnog/razmjenu samo u slučaju, ako se roba otkriven je neispravan ili pogrešno roba na lageru.
dolazak. Ako se roba treba podijeliti, on mora biti vraćen u roku od 7 dana od datuma primitka dopuštenja za zamjenu.
Razmjena. Sve navodne neispravan ili pogrešno roba mora dobiti dozvolu prije ponovne kupnje. Svaka возвращенная upućivanje bez odobrenja odgodi ili odbijen. Kupac snosi odgovornost za troškove povratne isporuke i osiguranja. Imajte na umu da je dostava i rukovanje tereta su bespovratna
Kontakti :
Molimo vas, koristite dugme "Kontaktirani od strane sad ili koristite softver Trademanager da nas kontaktirate, mi ćemo vam odgovoriti u prvi put, čim primimo vašu poruku.
Recenzije :
Mi veoma brinemo o svim duge osjećajima kupca u našoj trgovini, bilo vaše mišljenje ili prijedlog je vrlo važno za naš razvoj, ako ćete ostaviti neutralnu ili negativnu povratnu informaciju, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas, Mi visoko cijenimo, ako kupac će nas ostaviti pozitivan pregled


Detaljne specifikacije

Tip Elementa:
Spojleri
Težina Proizvoda:
1kg
Zemlja / regija proizvodnje:
Kina
Smještaj na vozilu:
Stražnji
Naziv Modela:
1
Uložak Broj Detalji:
1
Dužina Proizvoda:
1inch
Fabrički Broj Detalji:
1
Certifikacija Vanjskih Iskusenja:
ISO9000
Širina Elementa:
1inch
brend:
яхант
Visina Proizvoda:
1inch
Model Godine:
1996-2000
Tip Materijala:
Karbonskih Vlakana
posebne karakteristike:
Ukras
Drugi Broj Detalji:
1
Za Automobila Marke / Modela:
Mitsubishi
Mjesto podrijetla:
Zhejiang, Kina (Kopno)

Dodaci proizvoda

Stražnji spojler krovni nosač krovni nosač, Guba blatobran za BMW serije 5 F07 GT Gran Turismo 2010-2013 PU siva nosač obloge naljepnica korisničko spojler
  • Svježe

Stražnji spojler krovni nosač krovni nosač, Guba blatobran za BMW serije 5 F07 GT Gran Turismo 2010-2013 PU siva nosač obloge naljepnica korisničko spojler

470.64 HRK 405.00

NAPOMENAAko ne odaberete " brodovi iz Kine ", pristojba će se naplaćivati.Molimo добросердечно izađite nam pozitivan rezultat utjecaja 5 zvjezdica i daj nam slike ako ste ispunili naše proizvode i naše usluge .Mi smo proizvođač koji proizvodi više od tisuću modela automobilskih dijelova ...

Auto oprema karbonskih vlakana stražnjeg stakla spojler pogodan za 2002-2007 Impreza GD serija WRX STI 7th-9th GDA GDB spojler na krovu
  • Svježe

Auto oprema karbonskih vlakana stražnjeg stakla spojler pogodan za 2002-2007 Impreza GD serija WRX STI 7th-9th GDA GDB spojler na krovu

HRK 1422.00

Detalj : LICE : Vakuum Инфузионный Ugljik3k Keper Carbon Tkati u sjajnom završnu po defaultuMala TežinaIdealna SlijetanjeAerodinamičanBolje Je GledatiVrlo jednostavan za instalaciju, preporučite postavite na shop ulice tijela​Dobrodošli u Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Naš uredTvornica KonstrukcijaNapredak ProizvođačaUzorak Kupca, Plastični Kalup & Tvrtke Uvod ProizvodaTvrtka Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.je osnovana 2010 godine, specijalizirana je za proizvodnju i izvoz proizvoda...

Stil automobila od karbonskih vlakana stražnje krilo krovni spojler za Mercedes Benz GLC Class X253 Sport Utility 4 vrata GLC43 AMG GLC300 16-17
  • Svježe

Stil automobila od karbonskih vlakana stražnje krilo krovni spojler za Mercedes Benz GLC Class X253 Sport Utility 4 vrata GLC43 AMG GLC300 16-17

1957.20 HRK 1683.00

Ako ne odaberete "brodovi iz : China", postoji porez neće biti naplaćen.Stil automobila od karbonskih vlakana stražnje krilo prtljažnik Lip spojler za Mercedes Benz GLC Class X253 4 vrata GLC43 AMG GLC250 GLC300 1617Napraviti model trim motora za MercedesBenz GLC250 2017 Avangarda sportskokućanstvo 4vrata, 2.0 l 1991 CC л4 plin DOHC turbo samo u coupe za MercedesBenz GLC250 2017 sport sport kućanstvo 4vrata, 2.0 l 1991 CC л4 plin DOHC turbo samo u coupe za MercedesBenz GLC300 2016 sa sustavom pogona na sve kotače 4 Matic suv 4vrata, 2.0 l 1991 CC л4 plin DOHC turbo samo u coupe za MercedesBenz GLC300 2016 sport Sport kućanstvo 4vrata, 2.0 l 1991 CC 121 Cu...

Pribor za slaganje automobila Carbon Fiber CF stražnji spojler pogodan za 2012-2013 W204 limuzine C Klase CLS-RNT stil stražnji spojler krovni nosač, krilo
  • Svježe

Pribor za slaganje automobila Carbon Fiber CF stražnji spojler pogodan za 2012-2013 W204 limuzine C Klase CLS-RNT stil stražnji spojler krovni nosač, krilo

HRK 2214.00

Detaljan Crtež : Lice : Vakuumska Инфузия Dioksida3k keper tkanje karbonskih u sjajnom završnu po defaultuMala TežinaIdealna SlijetanjeAerodinamičanBolje IzgledaVrlo je lako instalirati, preporučujemo postavljanje na bodystreet shopDobrodošli u Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.Naš uredTvornica KonstrukcijaNapredak ProizvođačaUzorak Kupca, Plastični Kalup & Tvrtke Uvod ProizvodaTvrtka Wenzhou Yachant Trading Co., Ltd.je osnovana 2010 godine, specijalizirana je za proizvodnju i izvoz proizvoda...

Karbonskih vlakana stražnji krovni nosač krovni spojler Guba krilo za Mercedes Benz GLC SUV GLC250 GLC300 GLC43 AMG Sport Utility 4 vrata 16-17
  • Svježe

Karbonskih vlakana stražnji krovni nosač krovni spojler Guba krilo za Mercedes Benz GLC SUV GLC250 GLC300 GLC43 AMG Sport Utility 4 vrata 16-17

1821.30 HRK 1566.00

Napomena : Ako ne odaberete "brodovi iz Kine", pristojba će se naplaćivati.1 molimo добросердечно izađite nam pozitivan rezultat utjecaja 5 zvjezdica i daj nam slike ako ste ispunili naše proizvode i naše usluge .2 .Mi smo proizvođač koji proizvodi više od tisuću modela automobilskih dijelova...

Guba spojleri krova automobila od karbonskih vlakana za BMW X6 E71 2008-2013
  • Svježe

Guba spojleri krova automobila od karbonskih vlakana za BMW X6 E71 2008-2013

1350.72 HRK 1162.00

Ako ne odaberete "brodovi iz Kine", pristojba će se naplaćivati.Guba spojleri krova automobila od karbonskih vlakana za BMW X6 E71 20082013OpremaPogodan za BMW X6 E71 x Drive Sport 20082013InstalacijaTraka 3 M i silicija zajedno, dar traka 3 M, silicij фулид ne može se brod kroz hitnu, pa пльс ga je dobio od svoje lokalne radionice automobilaFotografije